​​

“BABĒ Laboratorios” jau vairāk nekā 25 gadus ražo augstas kvalitātes dermokosmētiku, darbojoties saskaņā ar farmācijas nozares striktajām prasībām un pārsniedzot kosmētikas nozares uzstādītos standartus.

BABĒ produktus ādas problēmu ārstēšanai iesaka ārsti un farmaceiti, kas augstu vērtē mūsu dermatoloģiski testētos, hiperalerģiskos produktus un uzticas tiem. 

Ražotājs ikvienā sava darba aspektā galveno uzmanību pievērš kvalitātei:
- produktu sastāvā ir dabiskas izcelsmes augu eļļas;
- dermokosmētika ir piemērota visiem ādas tipiem;​
​- ļoti jutīgai un sausai pieaugušo un bērnu ādai;
- saudzē ādas fizioloģisko līdzsvaru un pH līmeni;
​- bez parabēniem;
​​- hipoalerģiska;
​- var iegādāties aptiekās.


BABĒ sortimentā ir šādas produktu  līnijas:

·         Sejas kopšanas produktu līnija — piemērota arī jutīgai sejas ādai un ādai ap acīm. Hipoalerģisks sastāvs. Bez parabēniem, minerāleļļām, mākslīgām krāsvielām.

·         Vitance Anti-OX — vitamīnu kokteilis sejas ādas uzlabošanai. Hipoalerģisks sastāvs. Bez parabēniem, minerāleļļām, mākslīgām krāsvielām. Smaržvielas bez alergēniem. Dermatoloģiski un oftamoloģiski testēti produkti.

·         STOP AKN līnija — taukainas ādas, ādas ar noslieci uz pūtīšu veidošanos, aknes skartas ādas kopšanai pusaudžiem un pieaugušajiem. Hipoalerģisks sastāvs. Dermatoloģiski testēts. Neveido komedonus, sastāvā nav ziepju. Bez parabēniem un minerāleļļām.

·         Ampulas - BABÉ jaunie risinājumi AMPULĀS ar efektīvu aktīvo sastāvdaļu augstu koncentrāciju, redzami rezultāti no pirmās lietošanas reizes. Trīs risinājumi trim ļoti specifiskām vajadzībām ar atšķirīgu iedarbību. Nav fotosensitīvs. 24 h mitrināšana.

·         HealthyAging+ līnija - Laboratorios BABĒ izstrādājot jauno līniju HealthyAging+, ir izveidojusi kompleksus risinājumus veselīgai un vitālai ādai, novēršot izteiktākās ādas novecošanās pazīmes jebkurā vecumā. HealthyAging+ var palīdzēt aizsargāt no eksposomas iedarbības, kas ir ādas novecošanas pazīme, koriģēs grumbas, piešķirs ādai vitalitāti un izlīdzinās sejas toni.

·         Ķermeņa produktu kopšanas līnija — produkti piemēroti arī jutīgas un atopiskas ķermeņa ādas kopšanai. Hipoalerģisks sastāvs. Bez minerāleļļām. Saudzē ādu. 

·         Bērnu produktu līnija — bērnu ādai piemērots pH līmenis, gan ikdienas kopšanai, gan dažāda veida problēmām. Hipoalerģisks sastāvs. Bez parabēniem, spirta, minerāleļļām, mākslīgām krāsvielām, ftalātiem. Dermatoloģiski un pediatriski testēti produkti.

·         Matu kopšanas līnija — dažāda veida galvas ādas problēmu risināšanai. Hipoalerģisks sastāvs. Bez parabēniem, mākslīgām krāsvielām.  

·         Saules produktu līnija — ļoti augsta aizsardzība pret plaša spektra UVA un UVB starojumiem. Hipoalerģisks sastāvs. Bez parabēniem, minerāleļļām, mākslīgām krāsvielām.